Alergia

Alergia nie jest jednostką chorobową, jest skutkiem obciążenia organizmu , nie przyczyną. Przyczyną mogą być wirusy, grzyby, pasożyty, bakterie, obciążenie metalami ciężkimi, powodujące osłabienie systemu immunologicznego, tym samym wzrostem stanów zapalnych w organiźmie i nieprawidłową pracą układu wydalniczego, który kumuluje toksyny powodując między innymi dolegliwości alergiczne.

Nasz gabinet rozpoczyna działania terapeutyczne dedykowane na usunięcie dolegliwości alergicznych od wykonania pełnego testu diagnostycznego, który określi z jakiej przyczyny układ wydalniczy nie funkcjonuje prawidłowo, czyli diagnozujemy jakie drobnoustroje spowodowały swoimi odchodami, blokerami, że organizm woła o pomoc skazując nas na zmiany skórne, atakując nasze śluzówki powodując katar, łzawienie oczu, permanentny ból gardła, oraz skazując nas na nietolerancje pokarmowe, wieczne zmęczenie ponieważ nasze nerki, wątroba , śledziona , układ limfatyczny, układ pokarmowy przez wydzielane toksyny patogenowe działają w sposób nieprawidłowy,

Po zdiagnozowaniu jakie obciążenia nas zaatakowały – pasożyty , bakterie, wirusy, grzyby czy metale ciężkie, rozpoczynamy terapię , która usuwając obciążenie i aktywując układ wydalniczy likwiduje dolegliwości alergiczne.

Nie działamy zaleczająco. Nie stosujemy sterydów. Alergia została zaliczona do UWAGA : CHORÓB cywilizacyjnych naszych czasów, a osób na nią cierpiących stale przybywa.

radycyjne metody TAK ZWANEGO leczenia alergii opierają się głównie na przyjmowaniu leków antyhistaminowych lub kortykosteroidowych, a w przypadkach ciężkich na immunoterapii alergenowej. Wszystkie te metody nie przynoszą oczekiwanych efektów., doprowadzając między innymi do astmy, zespołu jelita drażliwego i innych chorób autoimmunologicznych, w tym onkologicznych ponieważ długotrwale przyjmowanie wymienionych leków powoduje dezorientację naszego organizmu, który na oślep zaczyna atakować i chore i zdrowe komórki w naszym ciele.

O badaniach naukowych potwierdzających skuteczność terapii biorezonansowej na usuwanie dolegliwości alergicznych pisaliśmy wielokrotnie, na naszej stronie internetowej jest odnośnik do tychże badań:https://www.bicom-bioresonance.com/clinical-study/

Przewiń na górę