Terapie wodorowe H300 w gabinetach biorezonansu magnetycznego

Proponujemy możliwość wprowadzenia do Państwa Gabinetów Biorezonansu Magnetycznego oferty terapii wodorem molekularnym przy wykorzystaniu oferowanego przez MEDBICOM generatora wodoru H300.

Podczas prowadzonej sesji terapeutycznej na urządzeniu biorezonansowym możemy zaproponować pacjentowi równoległą terapię inhalatorem wodoru, która w żaden sposób nie zakłóca generowanych przez urządzenie biorezonansowe częstotliwości, pozwala na szybszy proces usunięcia zdiagnozowanych patogenów, wpływa na aktywację układu wydalniczego i stanowi łączony element terapeutyczny przy wydalaniu toksyn z organizmu oraz przyśpiesza odbudowę układu immunologicznego zmniejszając stres oksydacyjny.

[Żródło: Ohta, S., Wodór cząsteczkowy jako nowy przeciwutleniacz: przegląd zalet wodoru do zastosowań medycznych. Methods Enzymol, 2015. 555: s. 289-317].

Mamy doświadczenie.

Oferujemy:

  • Zakup lub wypożyczenie Inhalatora wodoru molekularnego H300 razem z wózkiem transportowym oraz informacją reklamową ścienną. Cena zakupu 6900 pln , wypożyczenie 900 pln za m-c
  • Zawsze dostępne wyposażenie w postaci kaniuli nosowych do podawania wodoru, dedykowanych okularów do podawania wodoru przez śluzówkę oka w okulistyce, specjalistyczną wodę destylowaną do badań labolatoryjnych, która musi być stosowana do urządzenia.
  • Zakup butelek do produkcji wody wodorowej do odsprzedaży pacjentom lub do stosowania w gabinetach.
  • Szkolenie zakończone wydaniem certyfikatu uprawnień.

Udzielamy 12. miesięcznej gwarancji.

Podstawy naukowe działania terapii wodorowych oraz szerszy opis znajdziecie Państwo w poniższym Informatorze.

Przewiń na górę