Oferujemy terapie wodorowe w naszym gabinecie oraz wynajmujemy i sprzedajemy generatory wodoru.

Proponujemy możliwość skorzystania z oferty terapii wodorem molekularnym przy wykorzystaniu oferowanego przez MEDBICOM inhalatora wodoru H300 oraz butelek do produkcji wody wodorowej w naszym gabinecie oraz w domu.

Urządzenia które proponujemy są specjalistycznymi urządzeniami do inhalacji wodorem , stosowanymi również w dedykowanych gabinetach terapeutycznych.

Jeżeli zmagacie się Państwo z problemami chorobowymi, stosowanie inhalatora wodoru i picie wody wodorowej znacznie przyspiesza proces powrotu do zdrowia, jest również nieoceniony w profilaktyce zdrowia . W naszym gabinecie prowadzimy łączone terapie biorezonansem magnetycznym i inhalacje generatorem wodoru

Wodór zalecany jest wspomagająco przy terapiach usuwania zdiagnozowanych obciążeń pasożytniczych, bakteryjnych w tym boreliozy i koinfekcji, grzybiczych, metali ciężkich, przy dolegliwościach dermatologicznych, okulistycznych, ortopedycznych, onkologicznych oraz alergicznych. Zmniejsza martwicę pozawałową, chroni mózg, pozwala opóźnić rozwój choroby Parkinsona, poprawia pamięć przy chorobie Alzheimera., zmniejsza również stres oksydacyjny.

[Żródło: Ohta, S., Wodór cząsteczkowy jako nowy przeciwutleniacz: przegląd zalet wodoru do zastosowań medycznych. Methods Enzymol, 2015. 555: s. 289-317].

Poniżej przedstawiamy prezentację dotyczącą oferowanych przez nasz gabinet terapii wodorowych przy użyciu generatora wodoru między innymi przy dolegliwościach neurologicznych, przy chorobach oczu w oparciu o publikowane liczne badania naukowe. Omawialiśmy również szerzej możliwości medycznych zastosowań wodoru na naszej Konferencji o innowacyjnych metodach terapeutycznych, która odbyła się w Hotelu Radisson w dniu 21/06/2024.

Proponujemy również skorzystanie z możliwości zakupienia generatora wody wodorowej w formie wygodnych przenośnych butelek.

Urządzenie które proponujemy produkuje wodę wodorową, której proces powstawania polega na połączeniu wody z wolnym wodorem. Tak nasycona woda posiada ogromne właściwości prozdrowotne.

Ponieważ woda wodorowa jest związkiem nietrwałym (utrzymuje się około godziny), woda wzbogacona wodorem nie może być sprzedawana w butelkach. Należy ją spożyć bezpośrednio po nasyceniu prozdrowotnym pierwiastkiem. Aby ułatwić sobie dostęp do wody wodorowej, proponujemy zaopatrzyć się w proponowany przez Medbicom generator. Zalecane spożycie wody wodorowej nie ma limitu, więc można zstąpić codzienne napoje zdrową, nasyconą wodorem H2 wodą.

Zalecamy pice wody wodorowej w trakcie i po zabiegach biorezonansem magnetycznym jako terapię uzupełniającą, oraz pacjentom zmagającym się z:

 • problemami neurologicznymi
 • problemami onkologicznymi
 • problemami dermatologicznymi
 • problemami hormonalnymi
 • problemami ginekologicznymi
 • nadpobudliwością
 • problemami trawiennymi,
 • zmagającymi się z obciążeniem pasożytniczym , bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym i metalami ciężkimi

Mamy doświadczenie.

Oferujemy:

 • Zakup lub wypożyczenie Inhalatora wodoru molekularnego H300 razem z wózkiem transportowym oraz informacją reklamową ścienną.
 • Zawsze dostępne wyposażenie w postaci kaniuli nosowych do podawania wodoru, dedykowanych okularów do podawania wodoru przez śluzówkę oka w okulistyce, specjalistyczną wodę destylowaną do badań labolatoryjnych, która musi być stosowana do urządzenia.
 • Zakup butelek do produkcji wody wodorowej
 • Szkolenia i możliwość utworzenia gabinetu terapii wodorowych . Pomożemy.

Udzielamy 12. miesięcznej gwarancji.

Podstawy naukowe działania terapii wodorowych oraz szerszy opis znajdziecie Państwo w poniższym Informatorze.

Przewiń na górę