Candida i inne obciążenia grzybicze

Jeżeli jesteś wiecznie zmęczony, masz biały nalot na języku, częste stany zapalne i grzybice narządów intymnych, wysypki na ciele – to wszystko może oznaczać, że jesteś nosicielem obciążenia grzybami pleśniowymi. Jak tego się pozbyć?

Zakażenie Candidą ma wiele symptomów, dlatego jest tak trudna do zdiagnozowania, a jej objawy często są mylone z innymi schorzeniami. Do najpowszechniejszych należą: zespół przewlekłego zmęczenia, zapalenie spojówek, zatok obocznych nosa, narządów płciowych, cienie pod oczami, wzdęcia, wysypki, biały nalot na języku, trudności z koncentracją, nudności, stany depresyjne, bóle brzucha, niepohamowany apetyt na słodycze, katar sienny, problemy trawienne. Także w temacie alergii jest to bardzo ważny czynnik, który trzeba uwzględnić, szczególnie przy wszystkich ciężkich formach przewlekłych alergii, przy AZS jak również przy przewlekłych zapaleniach jelit, jak Colitis ulcerosa, choroba Leśniewskiego – Crohna, grzybica odgrywa istotną rolę przy występowaniu objawów i przebiegu choroby. Wszystkie grzyby potrzebują do egzystencji organiczne źródło węgla, ponieważ nie są one w stanie wytworzyć węglowodanów z dwutlenku węgla i wody. Najważniejszym i najłatwiej dostępnym źródłem węgla organicznego są wszystkie cukry proste jak cukier winogronowy, owocowy, trzcinowy, buraczany, słodowy itd.

Im więcej cukru mają do dyspozycji grzyby, tym lepiej wzrastają. Podczas jednej tylko nocy mogą zwielokrotnić swą liczbę, decydujący jest przy tym dowóz węglowodanów, takich jakie występują w słodyczach wszystkich rodzajów: czekoladach, ciastkach, miodzie, słodkich napojach, owocach, kompotach, marmoladach itp.

Terapia biorezonansowa Bicom Optima jest bezinwazyjnym sposobem na pozbycie się tego uciążliwego drożdżaka.

Konieczne jest przed terapią zastosowanie poleconej przez dietetyka biorezonansu magnetycznego diety

Terapie powinny odbywać co najmniej raz w tygodniu. Jedna terapia trwa od 30 minut do 1 godziny. 

Przewiń na górę